Porta Fit

Od

409,00 zł

Produkt dostępny do zamówienia w oddziałach:

Porta FIT to szyta na miarę, szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Kolekcja została przygotowana w 25 kolorach oraz w 3 różnych jakościach począwszy od oszczędnej i atrakcyjnej cenowo wersji Portadecor, poprzez efektowną o wysokiej jakości użytkowej okleinę Portadur, aż po niezwykle odporną dającą gwarancję wieloletniego użytkowania drzwi okleinę CPL HQ. Laminat CPL HQ to materiał z kategorii Long Life Product stosowany w mieszkaniach o podwyższonym standardzie oraz wszędzie tam, gdzie drzwi narażone są na intensywne użytkowanie z sugerowanym przeznaczeniem do hoteli, budynków biurowych oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

Opis

Zastosowanie
Wewnątrzlokalowe
Dostępne wersje
Rozwierne bezprzylgowe - ELEGANCE.
Rozwierne przylgowe
Rozmiar
Dwuskrzydłowe „120” - „200”
Jednoskrzydłowe „60” - „100”
Konstrukcja
Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie płytą HDF. Konstrukcje skrzydła uzupełniają zamiennie szyba lub panel płaski (obustronnie oklejona płyta HDF 8 mm).
W modelach wzór A, B, C wypełnienie skrzydła stanowi konstrukcja mieszana składająca się z "plastra miodu" i płyty stabilizującej lub w całości z płyty pełnej wzmocnionej sklejką (opcja za dopłatą).
W modelach wzór E, F, G, H wypełnienie skrzydła stanowi konstrukcja mieszana składająca się z "plastra miodu" i płyty stabilizującej lub w całości z płyty pełnej wzmocnionej sklejką (opcja za dopłatą).
W modelu wzór D standardowym wypełnieniem jest płyta pełna.
Szyba
Chinchila
Szkło hartowane matowe

10 innych produktów w tej samej kategorii: