Gerda NTT - QUADRO

Od

3 625,00 zł

Produkt dostępny do zamówienia w oddziałach:

Cena netto kompletu = skrzydło + próg + ościeżnica (stalowa z rdzeniem drewnianym NTT 60, NTT 75, stalowa NTT 50).


Dla serii Quadro wyróżniamy trzy grupy:

Drzwi izolacyjne NTT50 - drzwi, które charakteryzują się współczynnikiem 1,2 W/m2K. Zastosowana została tutaj ościeżnica stalowa PERFOTHERM® z perforacją termiczną, uszczelką wraz z trzema do wyboru rodzajami progów: próg stalowy z uszczelką PVC, próg drewniany z uszczelką i podprożem PVC, próg aluminiowy z uszczelką i podprożem.

Drzwi energooszczędne NTT60 - posiadają współczynnik od 0,87 W/m2K w przypadku zastosowania ościeżnicy ALUTHERM ciepłej ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem komory termicznej i uszczelką oraz 1,0 W/m2K przy zastosowaniu ościeżnicy DUOTHERM ciepłej ościeżnicy stalowo drewnianej z perforacją termiczną i uszczelką.

Drzwi pasywne NTT 75 - drzwi, które przede wszystkim maksymalnie oszczędzają energię przy jednoczesnym podniesieniu komfortu mieszkania. Pozwalają gromadzić energię wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do bezpośredniej oszczędności. Drzwi NTT 75, charakteryzują się współczynnikiem przenikania w zależności od zastosowanej ościeżnicy od 0,77 W/m2K do 0,93 W/m2K.

Opis

Zastosowanie
Zewnętrzne
Rozmiar
Jednoskrzydłowe „80” - „100”
Konstrukcja
Stalowa blacha ocynkowana, pokryta antykorozyjnym lakierem a następnie laminatem dekoracyjnym; wypełnienie izolacyjne - ekspandowany polistyren modyfikowany grafitem.
Antywłamaniowe
klasa RC2
Termoizolacyjność
Energooszczędne
Izolacyjne
Pasywne

10 innych produktów w tej samej kategorii: