Strona Główna
 

Xella Ytong ENERGO

Strona główna > Materiał na mur > Bloczki > Xella Ytong ENERGO

Bloczki stanowią nowoczesny materiał konstrukcyjny do budowy domu. Zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną, do ich zalet należy zaliczyć także większą niż w przypaku muru tradycyjnego (technologia: cegłu lub pustaki) szybkość budowy.

Szukane frazy

bloczki, bloczki betonowe, bloczki z betonu komórkowego, z czego budować dom, technologie budowy domu, materiał na ściany, materiał na mur
Bloczek YTONG ENERGO
dodaj do porównania
Nie ma wybranych żadnych produktów do porównania.
wydruk

Etap budowy

  • Mur, ściany

Wchodzi w skład pakietów

YTONG ENERGO  bloczki z betonu komórkowego, przeznaczone do wznoszenia murów jedno- i wielowarstwowych. YTONG ENERGO to najcieplejszy materiał budowlany, jaki można dziś kupić na polskim rynku.

Nowe bloczki YTONG ENERGO dostępne są w dwóch grubościach: 24, 36,5 i 48 cm i pozwalają wznosić ściany o współczynniku przenikania ciepła na poziomie U=0,19 W/(m2K), bez dodatkowego ocieplenia. Oznacza to, że ściana spełnia nie tylko zaostrzone normy cieplne, które obecnie wynoszą U=0,30 W/(m2K), ale także normy wyznaczone dla budynków energooszczędnych (U=0,20 W/(m2K)).

Uwaga: Do każdej palety produktów YTONG i SILKA dołączane są etykiety CE, będące potwierdzeniem pochodzenia i właściwości materiału. Prosimy o ich zachowanie. Zgodnie z Ustawą o wyrobach budowlanych z dn. 16 kwietnia 2004, oznakowanie CE wyrobu budowlanego wprowadzonego do obrotu, wskazuje, że dokonano oceny jego zgodności z normą zharmonizowaną lub europejską aprobatą techniczną lub krajową specyfikacją techniczną państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego, uznaną przez Komisję Europejską za zgodną z wymaganiami podstawowymi.


 


Dostępne wzory

  • Bloczek YTONG ENERGO
    Bloczek YTONG ENERGO
dodaj do porównania
Nie ma wybranych żadnych produktów do porównania.
wydruk

Gdzie kupić?

Oddział Wrocław - Brucknera

Materiały budowlane


ul. Brucknera 51
71 372 72 10

brucknera@budus.pl

Mapa


Obsługujemy także:
Brzeg, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Opole, Strzelin, Świdnica, Trzebnica

Oddział Lubin

Materiały budowlane

Drzwi, okna, bramy, ogrodzenia


ul. Ścinawska 20
76 844 39 90

lubin@budus.pl

Mapa


Obsługujemy także:
Legnica, Polkowice, Głogów